jennyflower.nl

Onlangs weer een mooi project opgeleverd voor jennyflower.nl:

 
Jenny heeft een salon voor visagie, bruidsmake-up en verzorgt ook gelnagels. Zij had al wel een website, maar na een aantal jaren daar genoten van te hebben was het tijd voor een opfrisbeurt.
 
Belangrijkste doel was het overzichtelijk en gecombineerd tonen van de diensten en de daarbij behorende prijzen. Verder was de wens om vooral ook veel gebruik te maken van fotomateriaal die in een aantal portfolio elementen zijn geplaatst.
 
Ook voor dit project heb ik gekozen voor WordPress als basis en daarop een framework genaamd Bricks Builder om modulair de website op te bouwen.
 
De website is volledig responsief gemaakt wat wil zeggen dat de website zich aanpast aan het apparaat waarop de website wordt bekeken zodat de functionaliteit en gemak van de website niet wordt aangetast.
 
Bezoek de website voor een impressie: https://jennyflower.nl